O mnie

Prowadzę bloga z pasji i dla pokonania nudy. Od samego startu koncentruję się na tym, by zapewniać swoim czytelnikom wiedzę i wskazówki, z których będą sposobność skorzystać. Publikuję, bowiem lubię, ale i dlatego, że chcę polepszać osobisty warsztat – dlatego jestem chętny na wszelkiego rodzaju uwagi, oraz co więcej krytykę rzecz jasna zdrową).
Czytaj i dziel się przemyśleniami
Zapraszam każdego, kto ma chęć spędzić kilka miłych minut, czytając na niezwykle różnorodne tematy. Nie ograniczam się i oceniam rzeczywistość, która mnie dotycy. Rzecz jasna wszyscy mamy inny punkt widzenia oraz różne poglądy, w związku z czym zdaję sobie sprawę z faktu, że nie ze wszystkim się zgodzisz. Nie zastanawiaj się więc nad przekazaniem paru słów od siebie, także jeśli okażą się one negatywne – dzięki tego typu komentarzom mogę się poszerzać horyzonty.
Czy warto mnie czytać? Polecam przetestować na start kilk tekstów – jeżeli się spodobają, zapraszam do dogłębniejszego odkrywania bloga. Jest on dosyć rozbudowany, w związku z tym mam nadzieję, że każdy będzie mógł wyszukać tu coś dla siebie!